Громадська наглядова рада. Нам пишуть

На фото: Марина Євчук, медична сестра хірургічного відділення №3 КМКЛ ШМД

Спочатку від ГНР КМКЛ ШМД. Ми відкриваємо на сайті нову рубрику. Листи паціентів. При публікації ми будимо редагувати лише орфографію. Громадська наглядова рада добре розуміє, що навіть листи-подяки викликають значну кількість питань до роботи лікарні. І ці питання ми будемо ставити керівництву лікарні, а воно – завідувачам відділень.

Впевнені, що такі листи дадуть здоровий поштовк розвитку лікарні і покращенню надання допомоги пацієнтам.

Нижче публікуємо текст листа.

Медсестра Євчук Марина

Доброго дня!

Хочу подякувати медсестрі з 3- го хірургічного відділення. Повірте, таких як вона, дуже мало.

Дівчинка дуже чуйна, відповідальна і завжди прийде на допомогу. Я пролежала в цьому відділені декілька тижнів, і Марина одна з небагатьох працівників цього відділення, яка завжди була на своєму робочому місці. Майже кожні 30 хв вона робила обхід по палатам та запитувала як почувають себе пацієнти. До кожного посміхалася та з радістю йшла на допомогу.

Побільше вам таких працівників як вона.

І я дуже прошу  особисто від мене висловити їй подяку. А Марині  хочу побажати завжди залишатися такою, як вона є…

Чуйною та відповідальною.

Барановська Л.О.

Автор: спеціально для Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська лікарня швидкої допомоги, Киевская больница скорой помощи, больница скорой помощи, БСП