Про збори Громадської наглядової ради КМКЛ ШМД

8 вересня 2018 року о 12.00 у приміщенні малої зали Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відбудуться збори Громадської наглядової ради (ГНР) лікарні.

Порядок денний:

1. Інформація головного лікаря Олександра Ткаченка щодо роботи КМКЛ ШМД у першому півріччі 2018 року та стану закупівлі ліків для потреб пацієнтів лікарні.
  2. Інформація головного лікаря та голови ГНР Анатолія Велімовського щодо ходу ремонтних робіт у приміщенні приймального відділення та центру серцево-судинної хірургії, а також щодо стану закупівлі обладнання для ЦССХ.
  3. Обговорення і прийняття рішення ГНР щодо позиції частини її членів відносно постанови Кабміну №1077 від 27.12.2017 року «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» щодо механізмів організації роботи Спостережних та Опікунських рад при ЗОЗ. Доповідач – член ГНР Владислав Добош.
  4. Позиція ГНР щодо випадків корупції у КМКЛ ШМД. Доповідач – голова ГНР Анатолій Велімовський.
  5. Про роботу спільного сайту КМКЛ ШМД, ГНР та Опікунської ради КМКЛ ШМД. Доповідач – член ГНР Світлана Зачепило.
  6. Різне.

Вхід вільний. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засіданні.

Автор: спеціально для Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська лікарня швидкої допомоги, Киевская больница скорой помощи, больница скорой помощи, БСП, Киевская БСП, лікарня швидкої, КМКЛ ШМД