Створимо разом “Алею життя” у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги

У суботу, 3 листопада, на території Київської міської лікарні швидкої допомоги (вул. Братиславська, 3) пацієнти із пересадженими органами висадять дерева, створивши «Алею життя».

Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Уперше, подібне вшанування пам’яті пройде і в Україні.
Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком.
Захід проходитиме за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію», Наглядової ради Київської міської лікарні швидкої допомоги та за підтримки моніторингової організації Черіті Тюнер.

Додаткова інформація та акредитація: 098-177-57-22 (Ірина), transplantation.ukraine@gmail.com

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, КМКЛ ШМД, міська клінічна лікарня швидкої допомоги, лікарня швидкої допомоги, швидка, БСП, Київська БСП, больница скорой помощи, БСМП, скорая помощь в Киеве, донорство, органи, трансплантація, трансплантологія, Алея, дерева, життя, донори, органи