Обрання Головного лікаря: трудовий колектив підтримує Олександра Ткаченка

Трудовий колектив Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги підтримав Олександра Ткаченка у його намірах взяти участь у конкурсі на заміщення посади Головного лікаря лікарні.

Конкурс оголошено Управлінням охорони здоров’я на виконання Постанови Кабінету міністрів України від 27 грудня 2017 року стосовно порядку обрання керівників муніципальних закладів охорони здоров’я.

Таке рішення прийнято на загальних зборах трудового колективу, що відбулися в п’ятницю, 16 листопада в приміщенні актового залу лікарні.

З ініціативою підтримати О.Ткаченка, що обіймав цю посаду з 2006 року, виступив Голова Громадської наглядової ради лікарні Анатолій Велімовський.

dig

З ім’ям Олександра Ткаченка пов’язані багато структурних та кадрових процесів, що перетворили КМКЛ ШМД у один з кращих медичних закладів країни. – наголосив А. Велімовський, – Саме за сприяння пана Ткаченка кадровий склад лікарні поповнюється високласними фахівцями, а технічне обладнання постійно оновлюється, що завжди було непросто в умовах обмеженого фінансування. Саме за сприяння Олександра Анатолійовича та його особистого внеску не тільки як організатора медичної справи у лікарні, але й як фахового хірурга, хірургічний дивізіон лікарні вийшов на лідируючі позиції в Києві і в цілому в Україні”

Нині про лікарню знають по всій Україні та ї за кордоном, її специ успішно освоюють передові техніки у медичній та хірургічній справі, дають консультації по всьому світу, діляться досвідом та переймають його у клініках Ізраїлю, США, Німеччини. Сьогодні вже давно не дивує цей факт, хоча широка громадськість знає про це, на жаль, небагато”, – сказав А.Велімовський.

Підтримуючи Голову громадської наглядової ради в цій ініціативі на зборах виступили представники інших громадських організацій столиці України. Вони нагадали про активну громадську позицію Олександра Ткаченка в період Революції Гідності взимку 2013-2014 років, коли лікарня стала осередком високого гуманізму та дієвої підтримки всіх та кожного, хто потребував медичної допомоги у ті непрості часи. Такою же вона залишається і сьогодні. Адже ветерани АТО завжди знайдуть тут кваліфіковану медичну допомогу. За приблизними даними, станом на кінець 2018 року в стінах лікарні допомогу отримали більше 2,5 тисяч ветеранів АТО.

В цей же день на виконання листа Управління охорони здоров’я колектив обрав трьох своїх представників для участі в роботі конкурсної комісії з обрання головного лікаря медичного закладу. Ними стали завідувач відділення інтенсивної терапії Ігор Малиш, завідувач хірургічного відділення №1 Ігор Щур, старша медична сестра відділення травми №2 Наталя Гнатюк.