Віталія Черкашина виписали з лікарні

Чотири виснажливих місяці боротьби за життя позаду. Віталій Черкашин, лікар Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, який 12 серпня потрапив в автомобільну аварію, вже дома.

Алла Черкашина, що пройшла з ним цей непростий шлях, пише у ФБ: “Дякувати Господу за Його милість……..за лікарів!!! нас виписали з лікарні, тепер по переду реабілітація і повне відновлення по Волі Господа Христа. Дякуємо за молитви та фінансову підтримку . Таке щастя гуляти поруч з коханим. Божого благословіння кожному із Вас!”

Щира вдячність всім небайдужим, хто допоміг фінансово, щира вдячність лікарям — за високий професіоналізм. Вони буквально витягли Віталія  з того світу.

Життя триває! Попереду ще довгий шлях до повного одужання, але це вже реальність!

Здоров”я та сили духу Віталію та його родині і друзям, що завжди поруч!

Бажаємо всім здоров’я!

Автор: спеціально для Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київська лікарня швидкої допомоги, Киевская больница скорой помощи, больница скорой помощи, БСП, Киевская БСП, лікарня швидкої, КМКЛ ШМД