Олександра Ткаченка переобрано на посаду Головного лікаря КМКЛ ШМД

Конкурсна  комісія з обрання керівників медичних закладів охорони здоров”я при Департаменті охорони здоров”я Київської міської державної адміністрації обрала Олександра Анатолійовича Ткаченка на посаду Головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги строком на 5 років.

Таке рішення комісія прийняла сьогодні, 21 грудня 2018 року. Рішення комісії, до складу якої увійшли по три представники: від Департаменту охорони здоров”я, від громадських організацій та від трудового колективу КМКЛ ШМД, ухвалено одноголосно.

Рішення прийнято шляхом голосування за підсумками розгляду особистих документів претендентів та їх стратегій щодо розвитку лікарні.

На фото: Після завершення конкурсу та оголошення переможця. Олександр Ткаченко (в центрі), Голова Громадської наглядової ради при КМКЛ ШМД Анатолій Велімовський та члени конкурсної комісії від трудового колективу – завідувач відділення інтенсивної терапії Ігор Малиш, завідувач хірургічного відділення №1 Ігор Щур, старша медична сестра відділення травми №1 Наталя Гнатюк.

Вітаємо Олександра Анатолійовича та бажаємо втілення всіх його планів щодо перетворення Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у сучасний медичний заклад світового рівня!

Всім щиро бажаємо здоров”я!

Автор: спеціально для КМКЛ ШМД, лікарня швидкої допомоги, головний лікар, конкурс, Ткаченко Олександр, Ткаченко О.А., керівники, заклади охорони здоров”я, КМДА.