Благодійна акція у День захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги відзначила спільною акцією разом з БФ “Дніпровська ініціатива”. Наші представники відвідали Київський міський будинок динини ім. Городецького, що у Ворзелі. Відвезли їм подарунки. Корисні — лікарські засоби, лікувальне харчування та памперси. На загальну суму 5866 грн. Познайомилися з чудовим колективом та його керівником — Федоровою Вірою Іванівною, що дійсно вболіває за здоров”я кожного з 100 вихованців. А дітки там дуже непрості — багатьом з них потрібен постійний медичний та психологічний супровід.

На фото: Голова Наглядової Ради лікарні — Анатолій Велімовський, в.о. головного лікаря — Віра Федорова та голова правління БФ “Дніпровська ініціатива” Тетяна Велімовська.