Обережно: CoVid-19. КМКЛ ШМД ввела стан карантину

У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі та оголошеним загальнонаціональним карантином Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги з 16 березня 2020 року ввела режим карантину у стінах лікарні.

А саме:

Посилено режим дезінфекції  приміщень лікарні: постійно відбувається санітарна обробка вхідної зони лікарні, всіх ліфтів, всіх приміщень та палат.

Обмежено допуск відвідувачів до клінічних відділень лікарні, відвідування рекомендовано проводити лише до пацієнтів, що потребують особливого піклування та за потреби процесу лікування.

Для відвідування пацієнтів обов’язково потрібно мати при собі, бахіли, маски, бажано – рукавички.

Обмежено пересування пацієнтів та медичного персоналу між відділеннями (поверхами) лікарні.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.

Загальні рекомендації органів охорони здоров’я щодо поведінки в умовах пандемії коронавірусу:

Регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або ретельно мийте їх з милом.

Тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають. Це потрібно, щоб не вдихнути краплі, що виділяються з носа або рота іншої людини, яка може бути інфікована вірусом COVID-19.

Мінімізуйте контакт рук з очима, носом і ротом, оскільки своїми долонями ми, можливо, торкаємося предметів, на які міг потрапити вірус. Таким чином, руки стають перенощиком вірусу, який може потрапити до організму.

Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя. Не рукою. Серветку викидайте.

Відчувши нездужання, залишайтеся вдома. Зверніться за медичною допомогою, якщо у вас підвищилася температура, з’явився кашель або дихання стало ускладненим.

Не вживати антибіотиків чи противірусних препаратів. Наразі немає наукового підтвердження, що противірусні засоби запобігають зараженню коронавірусом. Антибіотики взагалі не знищують віруси, а діють тільки проти бактерій;

Мити поверхні, використовуючи засоби дезінфекції. Хімічні засоби дезінфекції, які можуть вбивати коронавірус: відбілювач, хлор, розчинники, 75% етанол, оцтова кислота і хлороформ.

Київська міська клінічна лікарня, карантин, коронавірус, пандемія, захист, рекомендації