(укр) Лікарі

(укр) Акулов Андрій Володимирович
(укр)Акулов Андрій
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Антар Нідал Мухамедович
(укр)Антар Нідал
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
(укр) Алісова Людмила Миколаївна
(укр)Алісова Людмила
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Бактеріолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 26 років
(укр) Андрющенко Владислава Валеріївна
(укр)Андрющенко Владислава
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Антоняк Володимир Павлович
(укр)Антоняк Володимир
(укр) Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) АРМАШКІН Володимир Олександрович
(укр)АРМАШКІН Володимир
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Бабенко Лариса Іванівна
(укр)Бабенко Лариса
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
(укр) БАБІЙ Валерій Павлович
(укр)БАБІЙ Валерій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 33 роки
(укр) Бакрадзе Михайло Теймуразович
(укр)Бакрадзе Михайло
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург, (укр) спеціаліст
Стаж: 1 рік
(укр) Барабанова Людмила Миколаївна
(укр)Барабанова Людмила
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Барамія Нугзар Миколайович
(укр)Барамія Нугзар
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н., Заслужений лікар України
Стаж: 44 роки
(укр) Баран Юрій Володимирович
(укр)Баран Юрій
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Баранецький Олександр Нарцисович
(укр)Баранецький Олександр
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Безсмертний Тарас Олексійович
(укр)Безсмертний Тарас
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Бердник Андрій Петрович
(укр)Бердник Андрій
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 5 років
(укр) Берегова Олена Петрівна
(укр)Берегова Олена
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Береза Роман Михайлович
(укр)Береза Роман
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Бєлєхов Сергій Миколайович
(укр)Бєлєхов Сергій
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Завідувач відділення
(укр) Патологоанатом (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) Білогривенко Сергій Гориславович
(укр)Білогривенко Сергій
(укр) Відділення трансфузіології
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
copy_
copy_
(укр) Відділення політравми
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Бобильова Людмила Петрівна
(укр)Бобильова Людмила
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 38 років
(укр) Богомол Алла Григорівна
(укр)Богомол Алла
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Завідувач відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Болотських Микола Олександрович
(укр)Болотських Микола
(укр) Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
(укр) Ендоскопіст (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Бондар Ольга Анатоліївна
(укр)Бондар Ольга
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 3 роки
(укр) Бондаренко Антуанетта Степанівна
(укр)Бондаренко Антуанетта
(укр) Травмпункт
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 40 років
(укр) Бондаренко Ігор Валентинович
(укр)Бондаренко Ігор
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Бондаренко Олександр Станіславович
(укр)Бондаренко Олександр
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
(укр) БОРОДАВКО Володимир Михайлович
(укр)БОРОДАВКО Володимир
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
(укр) Бриленко Іван Леонідович
(укр)Бриленко Іван
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Буглак Олександр Миколайович
(укр)Буглак Олександр
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Буркова Людмила Миколаївна
(укр)Буркова Людмила
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Бут Ігор Анатолійович
(укр)Бут Ігор
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
(укр) Василенко Антон Володимирович
(укр)Василенко Антон
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Василенко Лариса Петрівна
(укр)Василенко Лариса
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Власенко Ірина Сергіївна
(укр)Власенко Ірина
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 2 роки
(укр) Волна Ірина Миколаївна
(укр)Волна Ірина
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 3 роки
(укр) Воробей Ігор Олексійович
(укр)Воробей Ігор
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 13 років
(укр) Воробей Олексій Васильович
(укр)Воробей Олексій
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 38 років
(укр) Гайворонська Наталія Федорівна
(укр)Гайворонська Наталія
(укр) Відділення функціональної діагностики
(укр) Лікар функціональної діагностики
Стаж: 15 років
(укр) Гамалій Валентина Михайлівна
(укр)Гамалій Валентина
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар-ординатор (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
(укр) Ганнусик Ольга Павлівна
(укр)Ганнусик Ольга
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Фельдшер-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) ГАПІЄНКО Роман Олександрович
(укр)ГАПІЄНКО Роман
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
(укр) Гатілов Павло Сергійович
(укр)Гатілов Павло
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург, (укр) спеціаліст
Стаж: 6 років
ГВОЗДИНСЬКИЙ Андрій Володимирович
ГВОЗДИНСЬКИЙАндрій Володимирович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Гергая Тимур Віталійович
(укр)Гергая Тимур
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
(укр) Голак Артур Романович
(укр)Голак Артур
(укр) Травмпункт
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
(укр) ГОЛДИС Руслан Володимирович
(укр)ГОЛДИС Руслан
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) ГОЛІКОВ Валерій Миколайович
(укр)ГОЛІКОВ Валерій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Головко Андрій Миколайович
(укр)Головко Андрій
(укр) Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
(укр) Анестезіолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Горецька Світлана Олександрівна
(укр)Горецька Світлана
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Горянський Роман Анатолійович
(укр)Горянський Роман
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) ГРАДОВ Володимир Володимирович
(укр)ГРАДОВ Володимир
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Гралюк Марина Іванівна
(укр)Гралюк Марина
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
(укр) Грипич Володимир Миколайович
(укр)Грипич Володимир
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Грінчук Ірина Миколаївна
(укр)Грінчук Ірина
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) Губатенко Ігор Федорович
(укр)Губатенко Ігор
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
(укр) Гусак Інна Олександрівна
(укр)Гусак Інна
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) Давиденко Тетяна Юріївна
(укр)Давиденко Тетяна
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) Дерев’янко Людмила Анатоліївна
(укр)Дерев’янко Людмила
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
(укр) Деркач Олег Ігорович
(укр)Деркач Олег
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Дирда Олександр Олегович
(укр)Дирда Олександр
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Дідківська Марта Орестівна
(укр)Дідківська Марта
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги
Стаж: 7 років
(укр) Дмітрієв Дмитро Олексійович
(укр)Дмітрієв Дмитро
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) ДОВЖЕНКО Олександр Дмитрович
(укр)ДОВЖЕНКО Олександр
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 14 років
(укр) ДОЛГИЙ Віталій Володимирович
(укр)ДОЛГИЙ Віталій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Донець Віталій Петрович
(укр)Донець Віталій
(укр) Відділення трансфузіології
(укр) Терапевт (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Дорош Віктор Миколайович
(укр)Дорош Віктор
(укр) Відділення політравми
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
(укр) Дорошенко Валентина Миколаївна
(укр)Дорошенко Валентина
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Дроздов Андрій Володимирович
(укр)Дроздов Андрій
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) хірург (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
(укр) Єрмолаєва Ірина Володимирівна
(укр)Єрмолаєва Ірина
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Жученко Павло Іванович
(укр)Жученко Павло
(укр) Відділення політравми
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 27 років
(укр) Завадська Наталія Йосипівна
(укр)Завадська Наталія
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Зайцев Петро Васильович
(укр)Зайцев Петро
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 5 років
(укр) Засядько Наталія Юр’ївна
(укр)Засядько Наталія
(укр) Відділення функціональної діагностики
(укр) Лікар функціональної діагностики (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Захарасевич Катерина Володимирівна
(укр)Захарасевич Катерина
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Золотов Євгеній Олегович
(укр)Золотов Євгеній
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом
Стаж: 1 рік
(укр) Зоренко Василь Володимирович
(укр)Зоренко Василь
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Зуб Олександр Іванович
(укр)Зуб Олександр
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Зуб Олександр Іванович
(укр)Зуб Олександр
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) Іващенко Олег Васильйович
(укр)Іващенко Олег
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н., доцент
Стаж: 33 роки
(укр) Іващенко Святослав Петрович
(укр)Іващенко Святослав
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Біолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Ісаєнко Олексій Леонідович
(укр)Ісаєнко Олексій
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 24 роки
(укр) Кайдалова Світлана Олександрівна
(укр)Кайдалова Світлана
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Фельдшер-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
(укр) Калачов Олексій Анатолійович
(укр)Калачов Олексій
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог
Стаж: 2 роки
(укр) Калашніков Антон Володимирович
(укр)Калашніков Антон
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 4 роки
(укр) Калиш Микола Михайлович
(укр)Калиш Микола
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Завідувач відділення
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
(укр) КАЛЮЖНИЙ Геннадій Вікторович
(укр)КАЛЮЖНИЙ Геннадій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 22 роки
(укр) Камінський Анатолій Олександрович
(укр)Камінський Анатолій
(укр) Нейрохірургічне відділення №2
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Карпенко Леонід Миколайович
(укр)Карпенко Леонід
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 32 роки
(укр) Кириченко Світлана Анатоліївна
(укр)Кириченко Світлана
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
(укр) Кислицька Тетяна Михайлівна
(укр)Кислицька Тетяна
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог
Стаж: 1 рік
(укр) Кірсанова Ірина Володимирівна
(укр)Кірсанова Ірина
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 4 роки
(укр) Кліменко Дмитро Володимирович
(укр)Кліменко Дмитро
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
(укр) Клокун Анна Миколаївна
(укр)Клокун Анна
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
(укр) Кмитюк Валентина Павлівна
(укр)Кмитюк Валентина
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 45 років
(укр) Коваленко Олексій Васильович
(укр)Коваленко Олексій
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Коваль Марина Миколаївна
(укр)Коваль Марина
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Коваль Олена Олексіївна
(укр)Коваль Олена
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 1 рік
(укр) Коваль Тетяна Семенівна
(укр)Коваль Тетяна
(укр) Фізіотерапевтичне відділення
(укр) Завідувач відділення
(укр) Фізіотерапевт (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 (18) років
(укр) Кокшайкін Іван Сергійович
(укр)Кокшайкін Іван
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Комлик Михайло Михайлович
(укр)Комлик Михайло
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
(укр) Кондратьєв Денис Сергійович
(укр)Кондратьєв Денис
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
(укр) Коновалов Євген Петрович
(укр)Коновалов Євген
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Копаниця Валерій Васильович
(укр)Копаниця Валерій
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Кориневич Людмила Миколаївна
(укр)Кориневич Людмила
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
(укр) Кориневич Олександр Антонович
(укр)Кориневич Олександр
(укр) Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
(укр) Завідувач відділення
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) КОРОЛЬ Валерій Григорович
(укр)КОРОЛЬ Валерій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Котик Тетяна Миколаївна
(укр)Котик Тетяна
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
(укр) КОЦЮБЕНКО Валерія Олегівна
(укр)КОЦЮБЕНКО Валерія
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
(укр) Красюк Сергій Петрович
(укр)Красюк Сергій
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Завідувач відділення
(укр) Терапевт (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Кривенко Ігор Валерійович
(укр)Кривенко Ігор
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Крук Микола Іванович
(укр)Крук Микола
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
(укр) Крупінова Лариса Павлівна
(укр)Крупінова Лариса
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
(укр) Крятченко Олена Борисівна
(укр)Крятченко Олена
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Завідувач відділення
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 27 років
(укр) Куракова Людмила Романівна
(укр)Куракова Людмила
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
(укр) Курілець Олена Федорівна
(укр)Курілець Олена
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
(укр) Кушик Василь Ізяславович
(укр)Кушик Василь
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Завідувач відділення
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Кушнір Тетяна Леонідівна
(укр)Кушнір Тетяна
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Лаврентьева Тетяна Олександрівна
(укр)Лаврентьева Тетяна
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 46 років
(укр) Лавренюк Ірина Анатоліївна
(укр)Лавренюк Ірина
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург
Стаж: 1 рік
(укр) Лазарєва Оксана Василівна
(укр)Лазарєва Оксана
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: до року
(укр) Лисянський Михайло Сергійович
(укр)Лисянський Михайло
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Литвинчук Марина Олександрівна
(укр)Литвинчук Марина
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Лихо Олександр Григорович
(укр)Лихо Олександр
(укр) Травмпункт
(укр) Ортопед-травматолог
Стаж: 4 роки
(укр) Лівкутник Борис Васильович
(укр)Лівкутник Борис
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Завідувач відділення
(укр) Рентгенолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Лісійчук Леонід Костянтинович
(укр)Лісійчук Леонід
(укр) Операційне відділення
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
(укр) Лобанов Сергій Миколайович
(укр)Лобанов Сергій
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 35 років
(укр) Лобанова Оксана Михайлівна
(укр)Лобанова Оксана
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 14 років
(укр) Лобода Леся Володимирів
(укр)Лобода Леся
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Локтєв Олександр Альбертович
(укр)Локтєв Олександр
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Нарколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Лукашевич Лідія Трофимівна
(укр)Лукашевич Лідія
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Завідувач відділення
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Магнушевський Юрій Володимирович
(укр)Магнушевський Юрій
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 3 роки
(укр) Мазниченко Олександр Юрійович
(укр)Мазниченко Олександр
(укр) Відділення політравми
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) МАКАРОВ Ігор Віталійович
(укр)МАКАРОВ Ігор
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Максименко Михайло Васильович
(укр)Максименко Михайло
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 13 років
(укр) Малиш Ігор Ростиславович
(укр)Малиш Ігор
(укр) Відділення інтенсивної терапії загального профілю
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, д.мед.н., професор
Стаж: 37 років
(укр) МАЛІМОНЕНКО Максим Олегович
(укр)МАЛІМОНЕНКО Максим
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) Мащенко Олексій Іванович
(укр)Мащенко Олексій
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 22 роки
(укр) Мельник Олександр Петрович
(укр)Мельник Олександр
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Мельников Сергій Валерійович
(укр)Мельников Сергій
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Мишоловка Тетяна Григорівна
(укр)Мишоловка Тетяна
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Завідувач відділення
(укр) Магістр з фізичної реабілітації
Стаж: 13 років
(укр) Мінець Ігор Ігорович
(укр)Мінець Ігор
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
(укр) Міщенко Вікторія Юріївна
(укр)Міщенко Вікторія
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Міщенко Олександр Олександрович
(укр)Міщенко Олександр
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 44 роки
(укр) Могільчук Надія Олександрівна
(укр)Могільчук Надія
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар-ординатор (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
(укр) Мохнач Маріанна Володимирівна
(укр)Мохнач Маріанна
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) Мудрий Ярослав Миколайович
(укр)Мудрий Ярослав
Відділення політравми
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
(укр) Мусідрай Євгенія Анатоліївна
(укр)Мусідрай Євгенія
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
(укр) НАЗАРЕНКОВ Костянтин Ігоревич
(укр)НАЗАРЕНКОВ Костянтин
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) НАЗАРКЕВИЧ Юрій Олексійович
(укр)НАЗАРКЕВИЧ Юрій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) НАКОРЕНОК Ілля Михайлович
(укр)НАКОРЕНОК Ілля
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Наливайко  Ольга Сергіївна
(укр)Наливайко
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог
Стаж: 2 роки
(укр) Небор Ярослав Ярославович
(укр)Небор Ярослав
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
(укр) Нечаєва Віра Олександрівна
(укр)Нечаєва Віра
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
(укр) Нечай Елеонора Леонідівна
(укр)Нечай Елеонора
(укр) Відділення функціональної діагностики
(укр) Лікар функціональної діагностики (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
(укр) Нікішаєв Володимир Іванович
(укр)Нікішаєв Володимир
(укр) Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
(укр) Завідувач відділення
(укр) Ендоскопіст (укр) вищої кваліфікаційної категорії, хірург вищої кваліфікаційної категорії, д.мед.н., заслужений лікар України
Стаж: 38 років
(укр) Ніколаєнко Юрій Іванович
(укр)Ніколаєнко Юрій
(укр) Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
(укр) Анестезіолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Нікорич Василь Серафимович
(укр)Нікорич Василь
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Новіцюк Володимир Федорович
(укр)Новіцюк Володимир
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Онопрієнко Андрій Володимирович
(укр)Онопрієнко Андрій
(укр) Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
(укр) Анестезіолог (укр) 2 категорії
Стаж: 5 років
(укр) Остапенко Михайло Леонідович
(укр)Остапенко Михайло
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Остапенко Сергій Михайлович
(укр)Остапенко Сергій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Завідувач відділення
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 26 років
(укр) Охрімець Марина Анатоліївна
(укр)Охрімець Марина
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біохімік, (укр) спеціаліст
Стаж: 1 рік
(укр) Пагава Олександр Зурабович
(укр)Пагава Олександр
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 38 років
(укр) Падій Віктор Іванович
(укр)Падій Віктор
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) старший ординатор
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Панчак Григорій Степанович
(укр)Панчак Григорій
(укр) Відділення функціональної діагностики
(укр) Лікар функціональної діагностики (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Пастушков Олександр Валерійович
(укр)Пастушков Олександр
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Патока Тамара Михайлівна
(укр)Патока Тамара
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Перехрест Владислав Анатолійович
(укр)Перехрест Владислав
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 5 років
(укр) Петрова Галина Василівна
(укр)Петрова Галина
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н., Заслужений лікар України
Стаж: 55 років
(укр) Пищик Олександр Іванович
(укр)Пищик Олександр
(укр) Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
(укр) Анестезіолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 4 роки
(укр) Пігуля Тетяна Володимирівна
(укр)Пігуля Тетяна
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Піджіянц Олексій Саркісович
(укр)Піджіянц Олексій
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Піпія Гоча Гурамович
(укр)Піпія Гоча
(укр) Відділення політравми
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 19 років
(укр) Пляцок Адольф Олексійович
(укр)Пляцок Адольф
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) заслужений лікар України
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 53 роки
(укр) Покатило  Світлана Вікторівна
(укр)Покатило
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Поліщук Олександр Віталійович
(укр)Поліщук Олександр
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
(укр) Полосенко Сергій Степанович
(укр)Полосенко Сергій
(укр) Відділення ультразвукової діагностики
(укр) Завідувач відділення
(укр) Лікар ультразвукової діагностики (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
(укр) Полосенко Юрій Сергійович
(укр)Полосенко Юрій
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
(укр) Польовик Руслан Анатольович
(укр)Польовик Руслан
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Пономаренко Оксана Геннадіївна
(укр)Пономаренко Оксана
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 1 рік
(укр) Попов Олександр Володимирович
(укр)Попов Олександр
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Прилипко Галина Миколаївна
(укр)Прилипко Галина
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Старший лаборант
(укр) Фельдшер-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Притуп Юлія Володимирівна
(укр)Притуп Юлія
(укр) Відділення функціональної діагностики
(укр) Завідувач відділення
(укр) Лікар функціональної діагностики (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
(укр) Пророкова Анна Генадіївна
(укр)Пророкова Анна
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант, (укр) спеціаліст
Стаж: 1 років
(укр) Проценко Олександр Іванович
(укр)Проценко Олександр
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
(укр) Пузир Назар Вікторович
(укр)Пузир Назар
(укр) Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
(укр) Ендоскопіст
Стаж: 8 років
(укр) Рак Зінаїда Василівна
(укр)Рак Зінаїда
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Фельдшер-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Резніченко Володимир Іванович
(укр)Резніченко Володимир
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Завідувач відділення
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н., Заслужений лікар України
Стаж: 30 років
(укр) Резніченко Юрій Володимирович
(укр)Резніченко Юрій
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Рибіцький Григорій Андрійович
(укр)Рибіцький Григорій
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
(укр) Ріджок В.В.
(укр)Ріджок В.В.
(укр) Хірургічне відділення №4
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
(укр) Робур Ярослава Михайлівна
(укр)Робур Ярослава
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) Вища кваліфікаційна категорія
Стаж: 35 років
(укр) РОМАНОВ Роман Олександрович
(укр)РОМАНОВ Роман
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
(укр) Росоха Віталій Володимирович
(укр)Росоха Віталій
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Судинний хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Руденко Леонід Вікторович
(укр)Руденко Леонід
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Завідувач відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
(укр) Рудой Андрій Іванович
(укр)Рудой Андрій
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 5 років
(укр) Савченко Алла Опанасівна
(укр)Савченко Алла
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Садовий Валентин Юрійович
(укр)Садовий Валентин
(укр) Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
(укр) Ендоскопіст (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
(укр) Салко Олександр Євгенійович
(укр)Салко Олександр
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Самокіш Богдан В’ячеславович
(укр)Самокіш Богдан
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Сапон Петро Петрович
(укр)Сапон Петро
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Семьонов Володимир Вікторович
(укр)Семьонов Володимир
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
(укр) Сенчик Юрій Юрійович
(укр)Сенчик Юрій
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 18 років
(укр) Сидоренко Василь Степанович
(укр)Сидоренко Василь
(укр) Відділення судинної хірургії
(укр) Завідувач відділення
(укр) Судинний хірург (укр) вищої категорії, заслужений лікар України
Стаж: 41рік
(укр) Сидоренко Дмитро Миколайович
(укр)Сидоренко Дмитро
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Сімперович Алла Володимирівна
(укр)Сімперович Алла
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
(укр) Скаба Сергій Іванович
(укр)Скаба Сергій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
(укр) Скавронський Дмитра Володимирович
(укр)Скавронський Дмитра
(укр) Відділення політравми
(укр) Ортопед-травматолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 5 років
(укр) Скідан Катерина Сергіївна
(укр)Скідан Катерина
(укр) Патологоанатомічне відділення
(укр) Патологоанатом
Стаж: 5 років
(укр) Скобенко Євгеній Олександрович
(укр)Скобенко Євгеній
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) першої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 12 років
(укр) Скобенко Олександр Євгенійович
(укр)Скобенко Олександр
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України
Стаж: 35 років
(укр) Скорик Алла Юріївна
(укр)Скорик Алла
(укр) Відділення невідкладної терапії
(укр) Лікар з надання невідкладної допомоги (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
(укр) Скуратов Юрій Васильович
(укр)Скуратов Юрій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Слизюк Надія Павлівна
(укр)Слизюк Надія
(укр) Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
(укр) Ендоскопіст (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 40 років
(укр) Слизюк Юлія Станіславівна
(укр)Слизюк Юлія
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 15 років
(укр) Сличко Іван Йосипович
(укр)Сличко Іван
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) заслужений лікар України
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 22 роки
(укр) Смирнов Олександр Олегович
(укр)Смирнов Олександр
(укр) Травмпункт
(укр) Завідувач відділення
(укр) Ортопед-травматолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
(укр) Сміхун Катерина Василівна
(укр)Сміхун Катерина
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
(укр) Снєгірьова Вікторія Олександрівна
(укр)Снєгірьова Вікторія
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Завідувач відділення
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
(укр) Солдатенко Сергій Віталійович
(укр)Солдатенко Сергій
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
(укр) Сорока Ігор Васильович
(укр)Сорока Ігор
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Стойка Іван Михайлович
(укр)Стойка Іван
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург, (укр) спеціаліст
Стаж: 7 років
(укр) Столярчук Сергій Михайлович
(укр)Столярчук Сергій
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
(укр) Стус Андрій Іванович
(укр)Стус Андрій
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Сусак Михайло Ярославович
(укр)Сусак Михайло
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 3 роки
(укр) Терлецький Володимир Миколайович
(укр)Терлецький Володимир
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 38 років
(укр) Тетеря Зінаїда Іллівна
(укр)Тетеря Зінаїда
(укр) Токсикологічна лабораторія
(укр) Лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Тиха Марія Альбертівна
(укр)Тиха Марія
(укр) Відділення променевої діагностики № 2
(укр) Радіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) ТКАЛІЧ Григорій Михайлович
(укр)ТКАЛІЧ Григорій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Толочко Тетяна Станіславівна
(укр)Толочко Тетяна
(укр) Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
(укр) Анестезіолог (укр) другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
(укр) Трохименко Валентина  Олексіївна
(укр)Трохименко Валентина
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
(укр) Тупало Станіслав Володимирович
(укр)Тупало Станіслав
(укр) Токсикологічне відділення
(укр) Токсиколог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
(укр) Тутов Юрій Анатолійович
(укр)Тутов Юрій
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Федун Сергій Володимирович
(укр)Федун Сергій
(укр) Травматологічне відділення №2
(укр) Завідувач відділення
(укр) Травматолог-ортопед (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
(укр) Федчук Лариса Натанівна
(укр)Федчук Лариса
(укр) Інфарктне відділення
(укр) Кардіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
(укр) ХАРПОЛА Андрій Ярославович
(укр)ХАРПОЛА Андрій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) к.мед.н., вищої кваліфікаційної категорії,
Стаж: 17 років
(укр) Хворостина Віктор Михайлович
(укр)Хворостина Віктор
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
(укр) Ходзинський Олександр Валентинович
(укр)Ходзинський Олександр
(укр) Хірургічне відділення №2
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Циба Сергій Володимирович
(укр)Циба Сергій
(укр) Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
(укр) Чекулаєва  Таміла Петрівна
(укр)Чекулаєва
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
(укр) Челапко Олена Вікторовна
(укр)Челапко Олена
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
(укр) Черкашин Віталій Сергійович
(укр)Черкашин Віталій
(укр) Відділення політравми
(укр) старший ординатор відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Черниш Євгеній Віталійович
(укр)Черниш Євгеній
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) Нейрохірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
(укр) Численко Ірина Володимирівна
(укр)Численко Ірина
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 30 років
(укр) Чінікіна Світлана Олександрівна
(укр)Чінікіна Світлана
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Бактеріолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 47 років
(укр) ЧУРБАКОВ Олексій Федорович
(укр)ЧУРБАКОВ Олексій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) старший ординатор відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
(укр) Шабельник Петро Володимирович
(укр)Шабельник Петро
(укр) Відділення трансфузіології
(укр) Завідувач відділення
(укр) Трансфузіолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
(укр) Шахрай Володимир Ігорович
(укр)Шахрай Володимир
(укр) Нейрохірургічне відділення №3
(укр) лікар
(укр) Швидкий Олександр Олександрович
(укр)Швидкий Олександр
(укр) Травмпункт
(укр) Ортопед-травматолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
(укр) Шевчук Євген Олександрович
(укр)Шевчук Євген
(укр) Відділення лікувальної фізкультури
(укр) Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 8 років
(укр) Шемчук Людмила Петрівна
(укр)Шемчук Людмила
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Лікар-лаборант (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 45 років
(укр) ШЕПЕТЬКО Георгій Миколайович
(укр)ШЕПЕТЬКО Георгій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 39 років
(укр) ШЕПЕТЬКО Олексій Георгійович
(укр)ШЕПЕТЬКО Олексій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 10 років
(укр) Шиманський Ігор Миколайович
(укр)Шиманський Ігор
(укр) Відділення політравми
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
(укр) Щерба Галина Василівна
(укр)Щерба Галина
(укр) Відділення променевої діагностики № 1
(укр) Рентгенолог (укр) вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
(укр) Щерінський Юрій Анатолійович
(укр)Щерінський Юрій
(укр) Травматологічне відділення №1
(укр) Ортопед-травматолог, (укр) спеціаліст
Стаж: 3 роки
(укр) Щиринський Юрій Анатолійович
(укр)Щиринський Юрій
(укр) Травмпункт
(укр) Ортопед-травматолог
Стаж: 2 роки
(укр) Щур Ігор Володимирович
(укр)Щур Ігор
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Завідувач відділення
(укр) Хірург (укр) вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 37 років
(укр) ЯКИМЧУК Сергій Петрович
(укр)ЯКИМЧУК Сергій
(укр) Хірургічне відділення №1
(укр) Хірург (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
(укр) Яценко Наталя Василівна
(укр)Яценко Наталя
(укр) Клініко-діагностична лабораторія
(укр) Біолог (укр) першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Top