Лікарі

Акулов Андрій Володимирович
АкуловАндрій Володимирович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Антар Нідал Мухамедович
АнтарНідал Мухамедович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
Алісова Людмила Миколаївна
АлісоваЛюдмила Миколаївна
Клініко-діагностична лабораторія
Бактеріолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 26 років
Андрющенко Владислава Валеріївна
АндрющенкоВладислава Валеріївна
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Антоняк Володимир Павлович
АнтонякВолодимир Павлович
Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
АРМАШКІН Володимир Олександрович
АРМАШКІНВолодимир Олександрович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Бабенко Лариса Іванівна
БабенкоЛариса Іванівна
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
БАБІЙ Валерій Павлович
БАБІЙВалерій Павлович
Хірургічне відділення №1
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 33 роки
Бакрадзе Михайло Теймуразович
БакрадзеМихайло Теймуразович
Відділення політравми
Хірург, спеціаліст
Стаж: 1 рік
Барабанова Людмила Миколаївна
БарабановаЛюдмила Миколаївна
Токсикологічна лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Барамія Нугзар Миколайович
БараміяНугзар Миколайович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н., Заслужений лікар України
Стаж: 44 роки
Баран Юрій Володимирович
БаранЮрій Володимирович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Баранецький Олександр Нарцисович
БаранецькийОлександр Нарцисович
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Безсмертний Тарас Олексійович
БезсмертнийТарас Олексійович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Бердник Андрій Петрович
БердникАндрій Петрович
Відділення лікувальної фізкультури
Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 5 років
Берегова Олена Петрівна
БереговаОлена Петрівна
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Береза Роман Михайлович
БерезаРоман Михайлович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Бєлєхов Сергій Миколайович
БєлєховСергій Миколайович
Патологоанатомічне відділення
Завідувач відділення
Патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
Білогривенко Сергій Гориславович
БілогривенкоСергій Гориславович
Відділення трансфузіології
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Білогривенко Сергій Гориславович
БілогривенкоСергій Гориславович
Відділення політравми
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Бобильова Людмила Петрівна
БобильоваЛюдмила Петрівна
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 38 років
Богомол Алла Григорівна
БогомолАлла Григорівна
Токсикологічне відділення
Завідувач відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Болотських Микола Олександрович
БолотськихМикола Олександрович
Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
Ендоскопіст другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Бондар Ольга Анатоліївна
БондарОльга Анатоліївна
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог, спеціаліст
Стаж: 3 роки
Бондаренко Антуанетта Степанівна
БондаренкоАнтуанетта Степанівна
Травмпункт
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 40 років
Бондаренко Ігор Валентинович
БондаренкоІгор Валентинович
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Бондаренко Олександр Станіславович
БондаренкоОлександр Станіславович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
БОРОДАВКО Володимир Михайлович
БОРОДАВКОВолодимир Михайлович
Хірургічне відділення №1
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
Бриленко Іван Леонідович
БриленкоІван Леонідович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Буглак Олександр Миколайович
БуглакОлександр Миколайович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Буркова Людмила Миколаївна
БурковаЛюдмила Миколаївна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Бут Ігор Анатолійович
БутІгор Анатолійович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
Василенко Антон Володимирович
ВасиленкоАнтон Володимирович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Василенко Лариса Петрівна
ВасиленкоЛариса Петрівна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Власенко Ірина Сергіївна
ВласенкоІрина Сергіївна
Токсикологічна лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 2 роки
Волна Ірина Миколаївна
ВолнаІрина Миколаївна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 3 роки
Воробей Ігор Олексійович
ВоробейІгор Олексійович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 13 років
Воробей Олексій Васильович
ВоробейОлексій Васильович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 38 років
Гайворонська Наталія Федорівна
ГайворонськаНаталія Федорівна
Відділення функціональної діагностики
Лікар функціональної діагностики
Стаж: 15 років
Гамалій Валентина Михайлівна
ГамалійВалентина Михайлівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар-ординатор вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
Ганнусик Ольга Павлівна
ГаннусикОльга Павлівна
Токсикологічна лабораторія
Фельдшер-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
ГАПІЄНКО Роман Олександрович
ГАПІЄНКОРоман Олександрович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
Гатілов Павло Сергійович
ГатіловПавло Сергійович
Відділення політравми
Хірург, спеціаліст
Стаж: 6 років
ГВОЗДИНСЬКИЙ Андрій Володимирович
ГВОЗДИНСЬКИЙАндрій Володимирович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Гергая Тимур Віталійович
ГергаяТимур Віталійович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
Голак Артур Романович
ГолакАртур Романович
Травмпункт
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
ГОЛДИС Руслан Володимирович
ГОЛДИСРуслан Володимирович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
ГОЛІКОВ Валерій Миколайович
ГОЛІКОВВалерій Миколайович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Головко Андрій Миколайович
ГоловкоАндрій Миколайович
Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
Анестезіолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Горецька Світлана Олександрівна
ГорецькаСвітлана Олександрівна
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Горянський Роман Анатолійович
ГорянськийРоман Анатолійович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
ГРАДОВ Володимир Володимирович
ГРАДОВВолодимир Володимирович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Гралюк Марина Іванівна
ГралюкМарина Іванівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
Грипич Володимир Миколайович
ГрипичВолодимир Миколайович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Грінчук Ірина Миколаївна
ГрінчукІрина Миколаївна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Губатенко Ігор Федорович
ГубатенкоІгор Федорович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
Гусак Інна Олександрівна
ГусакІнна Олександрівна
Інфарктне відділення
Кардіолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Давиденко Тетяна Юріївна
ДавиденкоТетяна Юріївна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
Дерев’янко Людмила Анатоліївна
Дерев’янкоЛюдмила Анатоліївна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
Деркач Олег Ігорович
ДеркачОлег Ігорович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Дирда Олександр Олегович
ДирдаОлександр Олегович
Хірургічне відділення №2
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Дідківська Марта Орестівна
ДідківськаМарта Орестівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги
Стаж: 7 років
Дмітрієв Дмитро Олексійович
ДмітрієвДмитро Олексійович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
ДОВЖЕНКО Олександр Дмитрович
ДОВЖЕНКООлександр Дмитрович
Хірургічне відділення №1
Хірург першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 14 років
ДОЛГИЙ Віталій Володимирович
ДОЛГИЙВіталій Володимирович
Хірургічне відділення №1
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Донець Віталій Петрович
ДонецьВіталій Петрович
Відділення трансфузіології
Терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Дорош Віктор Миколайович
ДорошВіктор Миколайович
Відділення політравми
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
Дорошенко Валентина Миколаївна
ДорошенкоВалентина Миколаївна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Дроздов Андрій Володимирович
ДроздовАндрій Володимирович
Хірургічне відділення №2
хірург другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
Єрмолаєва Ірина Володимирівна
ЄрмолаєваІрина Володимирівна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Жученко Павло Іванович
ЖученкоПавло Іванович
Відділення політравми
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 27 років
Завадська Наталія Йосипівна
ЗавадськаНаталія Йосипівна
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Зайцев Петро Васильович
ЗайцевПетро Васильович
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 5 років
Засядько Наталія Юр’ївна
ЗасядькоНаталія Юр’ївна
Відділення функціональної діагностики
Лікар функціональної діагностики першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Захарасевич Катерина Володимирівна
ЗахарасевичКатерина Володимирівна
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Золотов Євгеній Олегович
ЗолотовЄвгеній Олегович
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом
Стаж: 1 рік
Зоренко Василь Володимирович
ЗоренкоВасиль Володимирович
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Зуб Олександр Іванович
ЗубОлександр Іванович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Зуб Олександр Іванович
ЗубОлександр Іванович
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Іващенко Олег Васильйович
ІващенкоОлег Васильйович
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н., доцент
Стаж: 33 роки
Іващенко Святослав Петрович
ІващенкоСвятослав Петрович
Токсикологічна лабораторія
Біолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Ісаєнко Олексій Леонідович
ІсаєнкоОлексій Леонідович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 24 роки
Кайдалова Світлана Олександрівна
КайдаловаСвітлана Олександрівна
Токсикологічна лабораторія
Фельдшер-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
Калачов Олексій Анатолійович
КалачовОлексій Анатолійович
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог
Стаж: 2 роки
Калашніков Антон Володимирович
КалашніковАнтон Володимирович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 4 роки
Калиш Микола Михайлович
КалишМикола Михайлович
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Завідувач відділення
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
КАЛЮЖНИЙ Геннадій Вікторович
КАЛЮЖНИЙГеннадій Вікторович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 22 роки
Камінський Анатолій Олександрович
КамінськийАнатолій Олександрович
Нейрохірургічне відділення №2
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Карпенко Леонід Миколайович
КарпенкоЛеонід Миколайович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 32 роки
Кириченко Світлана Анатоліївна
КириченкоСвітлана Анатоліївна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
Кислицька Тетяна Михайлівна
КислицькаТетяна Михайлівна
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог
Стаж: 1 рік
Кірсанова Ірина Володимирівна
КірсановаІрина Володимирівна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 4 роки
Кліменко Дмитро Володимирович
КліменкоДмитро Володимирович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
Клокун Анна Миколаївна
КлокунАнна Миколаївна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
Кмитюк Валентина Павлівна
КмитюкВалентина Павлівна
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 45 років
Коваленко Олексій Васильович
КоваленкоОлексій Васильович
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Коваль Марина Миколаївна
КовальМарина Миколаївна
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Коваль Олена Олексіївна
КовальОлена Олексіївна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог, спеціаліст
Стаж: 1 рік
Коваль Тетяна Семенівна
КовальТетяна Семенівна
Фізіотерапевтичне відділення
Завідувач відділення
Фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 (18) років
Кокшайкін Іван Сергійович
КокшайкінІван Сергійович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Комлик Михайло Михайлович
КомликМихайло Михайлович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Кондратьєв Денис Сергійович
КондратьєвДенис Сергійович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
Коновалов Євген Петрович
КоноваловЄвген Петрович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Копаниця Валерій Васильович
КопаницяВалерій Васильович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Кориневич Людмила Миколаївна
КориневичЛюдмила Миколаївна
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
Кориневич Олександр Антонович
КориневичОлександр Антонович
Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
Завідувач відділення
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
КОРОЛЬ Валерій Григорович
КОРОЛЬВалерій Григорович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Котик Тетяна Миколаївна
КотикТетяна Миколаївна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
КОЦЮБЕНКО Валерія Олегівна
КОЦЮБЕНКОВалерія Олегівна
Хірургічне відділення №1
Хірург другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 7 років
Красюк Сергій Петрович
КрасюкСергій Петрович
Відділення невідкладної терапії
Завідувач відділення
Терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Кривенко Ігор Валерійович
КривенкоІгор Валерійович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Крук Микола Іванович
КрукМикола Іванович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Крупінова Лариса Павлівна
КрупіноваЛариса Павлівна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
Крятченко Олена Борисівна
КрятченкоОлена Борисівна
Клініко-діагностична лабораторія
Завідувач відділення
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 27 років
Куракова Людмила Романівна
КураковаЛюдмила Романівна
Відділення ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики
Стаж: 2 роки
Курілець Олена Федорівна
КурілецьОлена Федорівна
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
Кушик Василь Ізяславович
КушикВасиль Ізяславович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Завідувач відділення
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Кушнір Тетяна Леонідівна
КушнірТетяна Леонідівна
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Лаврентьева Тетяна Олександрівна
ЛаврентьеваТетяна Олександрівна
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 46 років
Лавренюк Ірина Анатоліївна
ЛавренюкІрина Анатоліївна
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург
Стаж: 1 рік
Лазарєва Оксана Василівна
ЛазарєваОксана Василівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги другої кваліфікаційної категорії
Стаж: до року
Лисянський Михайло Сергійович
ЛисянськийМихайло Сергійович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Литвинчук Марина Олександрівна
ЛитвинчукМарина Олександрівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Лихо Олександр Григорович
ЛихоОлександр Григорович
Травмпункт
Ортопед-травматолог
Стаж: 4 роки
Лівкутник Борис Васильович
ЛівкутникБорис Васильович
Відділення променевої діагностики № 1
Завідувач відділення
Рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Лісійчук Леонід Костянтинович
ЛісійчукЛеонід Костянтинович
Операційне відділення
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
Лобанов Сергій Миколайович
ЛобановСергій Миколайович
Хірургічне відділення №2
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 35 років
Лобанова Оксана Михайлівна
ЛобановаОксана Михайлівна
Хірургічне відділення №2
Хірург першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 14 років
Лобода Леся Володимирів
ЛободаЛеся Володимирів
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Локтєв Олександр Альбертович
ЛоктєвОлександр Альбертович
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Нарколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Лукашевич Лідія Трофимівна
ЛукашевичЛідія Трофимівна
Токсикологічна лабораторія
Завідувач відділення
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Магнушевський Юрій Володимирович
МагнушевськийЮрій Володимирович
Відділення лікувальної фізкультури
Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 3 роки
Мазниченко Олександр Юрійович
МазниченкоОлександр Юрійович
Відділення політравми
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
МАКАРОВ Ігор Віталійович
МАКАРОВІгор Віталійович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Максименко Михайло Васильович
МаксименкоМихайло Васильович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 13 років
Малиш Ігор Ростиславович
МалишІгор Ростиславович
Відділення інтенсивної терапії загального профілю
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, д.мед.н., професор
Стаж: 37 років
МАЛІМОНЕНКО Максим Олегович
МАЛІМОНЕНКОМаксим Олегович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Мащенко Олексій Іванович
МащенкоОлексій Іванович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 22 роки
Мельник Олександр Петрович
МельникОлександр Петрович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Мельников Сергій Валерійович
МельниковСергій Валерійович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Мишоловка Тетяна Григорівна
МишоловкаТетяна Григорівна
Відділення лікувальної фізкультури
Завідувач відділення
Магістр з фізичної реабілітації
Стаж: 13 років
Мінець Ігор Ігорович
МінецьІгор Ігорович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
Міщенко Вікторія Юріївна
МіщенкоВікторія Юріївна
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Міщенко Олександр Олександрович
МіщенкоОлександр Олександрович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 44 роки
Могільчук Надія Олександрівна
МогільчукНадія Олександрівна
Відділення невідкладної терапії
Лікар-ординатор вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
Мохнач Маріанна Володимирівна
МохначМаріанна Володимирівна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
Мудрий Ярослав Миколайович
МудрийЯрослав Миколайович
Відділення політравми
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
Мусідрай Євгенія Анатолієвна
МусідрайЄвгенія Анатолієвна
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 9 років
НАЗАРЕНКОВ Костянтин Ігоревич
НАЗАРЕНКОВКостянтин Ігоревич
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
НАЗАРКЕВИЧ Юрій Олексійович
НАЗАРКЕВИЧЮрій Олексійович
Хірургічне відділення №1
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
НАКОРЕНОК Ілля Михайлович
НАКОРЕНОКІлля Михайлович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Наливайко  Ольга Сергіївна
Наливайко Ольга
Інфарктне відділення
Кардіолог
Стаж: 2 роки
Небор Ярослав Ярославович
НеборЯрослав Ярославович
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
Нечаєва Віра Олександрівна
НечаєваВіра Олександрівна
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
Нечай Елеонора Леонідівна
НечайЕлеонора Леонідівна
Відділення функціональної діагностики
Лікар функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
Нікішаєв Володимир Іванович
НікішаєвВолодимир Іванович
Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
Завідувач відділення
Ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії, хірург вищої кваліфікаційної категорії, д.мед.н., заслужений лікар України
Стаж: 38 років
Ніколаєнко Юрій Іванович
НіколаєнкоЮрій Іванович
Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
Анестезіолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Нікорич Василь Серафимович
НікоричВасиль Серафимович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Новіцюк Володимир Федорович
НовіцюкВолодимир Федорович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Онопрієнко Андрій Володимирович
ОнопрієнкоАндрій Володимирович
Відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації
Анестезіолог 2 категорії
Стаж: 5 років
Остапенко Михайло Леонідович
ОстапенкоМихайло Леонідович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Остапенко Сергій Михайлович
ОстапенкоСергій Михайлович
Травматологічне відділення №1
Завідувач відділення
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 26 років
Охрімець Марина Анатоліївна
ОхрімецьМарина Анатоліївна
Клініко-діагностична лабораторія
Біохімік, спеціаліст
Стаж: 1 рік
Пагава Олександр Зурабович
ПагаваОлександр Зурабович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 38 років
Падій Віктор Іванович
ПадійВіктор Іванович
Хірургічне відділення №2
старший ординатор
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Панчак Григорій Степанович
ПанчакГригорій Степанович
Відділення функціональної діагностики
Лікар функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Пастушков Олександр Валерійович
ПастушковОлександр Валерійович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Патока Тамара Михайлівна
ПатокаТамара Михайлівна
Токсикологічна лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Перехрест Владислав Анатолійович
ПерехрестВладислав Анатолійович
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 5 років
Петрова Галина Василівна
ПетроваГалина Василівна
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н., Заслужений лікар України
Стаж: 55 років
Пищик Олександр Іванович
ПищикОлександр Іванович
Відділення Інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю
Анестезіолог, спеціаліст
Стаж: 4 роки
Пігуля Тетяна Володимирівна
ПігуляТетяна Володимирівна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Піджіянц Олексій Саркісович
ПіджіянцОлексій Саркісович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Піпія Гоча Гурамович
ПіпіяГоча Гурамович
Відділення політравми
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 19 років
Пляцок Адольф Олексійович
ПляцокАдольф Олексійович
Хірургічне відділення №2
заслужений лікар України
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 53 роки
Покатило  Світлана Вікторівна
Покатило Світлана
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Поліщук Олександр Віталійович
ПоліщукОлександр Віталійович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 12 років
Полосенко Сергій Степанович
ПолосенкоСергій Степанович
Відділення ультразвукової діагностики
Завідувач відділення
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 32 роки
Полосенко Юрій Сергійович
ПолосенкоЮрій Сергійович
Хірургічне відділення №2
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
Польовик Руслан Анатольович
ПольовикРуслан Анатольович
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Пономаренко Оксана Геннадіївна
ПономаренкоОксана Геннадіївна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог, спеціаліст
Стаж: 1 рік
Попов Олександр Володимирович
ПоповОлександр Володимирович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Прилипко Галина Миколаївна
ПрилипкоГалина Миколаївна
Токсикологічна лабораторія
Старший лаборант
Фельдшер-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Притуп Юлія Володимирівна
ПритупЮлія Володимирівна
Відділення функціональної діагностики
Завідувач відділення
Лікар функціональної діагностики першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
Пророкова Анна Генадіївна
ПророковаАнна Генадіївна
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант, спеціаліст
Стаж: 1 років
Проценко Олександр Іванович
ПроценкоОлександр Іванович
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
Пузир Назар Вікторович
ПузирНазар Вікторович
Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
Ендоскопіст
Стаж: 8 років
Рак Зінаїда Василівна
РакЗінаїда Василівна
Токсикологічна лабораторія
Фельдшер-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Резніченко Володимир Іванович
РезніченкоВолодимир Іванович
Нейрохірургічне відділення №3
Завідувач відділення
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н., Заслужений лікар України
Стаж: 30 років
Резніченко Юрій Володимирович
РезніченкоЮрій Володимирович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Рибіцький Григорій Андрійович
РибіцькийГригорій Андрійович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
Ріджок В.В.
РіджокВ.В.
Хірургічне відділення №4
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Робур Ярослава Михайлівна
РобурЯрослава Михайлівна
Інфарктне відділення
Кардіолог Вища кваліфікаційна категорія
Стаж: 35 років
РОМАНОВ Роман Олександрович
РОМАНОВРоман Олександрович
Хірургічне відділення №1
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 29 років
Росоха Віталій Володимирович
РосохаВіталій Володимирович
Відділення судинної хірургії
Судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Руденко Леонід Вікторович
РуденкоЛеонід Вікторович
Інфарктне відділення
Завідувач відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
Рудой Андрій Іванович
РудойАндрій Іванович
Відділення лікувальної фізкультури
Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 5 років
Савченко Алла Опанасівна
СавченкоАлла Опанасівна
Токсикологічна лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Садовий Валентин Юрійович
СадовийВалентин Юрійович
Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
Ендоскопіст другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 11 років
Салко Олександр Євгенійович
СалкоОлександр Євгенійович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Самокіш Богдан В’ячеславович
СамокішБогдан В’ячеславович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Сапон Петро Петрович
СапонПетро Петрович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Семьонов Володимир Вікторович
СемьоновВолодимир Вікторович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 21 рік
Сенчик Юрій Юрійович
СенчикЮрій Юрійович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 18 років
Сидоренко Василь Степанович
СидоренкоВасиль Степанович
Відділення судинної хірургії
Завідувач відділення
Судинний хірург вищої категорії, заслужений лікар України
Стаж: 41рік
Сидоренко Дмитро Миколайович
СидоренкоДмитро Миколайович
Відділення політравми
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Сімперович Алла Володимирівна
СімперовичАлла Володимирівна
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 28 років
Скаба Сергій Іванович
СкабаСергій Іванович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
Скавронський Дмитра Володимирович
СкавронськийДмитра Володимирович
Відділення політравми
Ортопед-травматолог, спеціаліст
Стаж: 5 років
Скідан Катерина Сергіївна
СкіданКатерина Сергіївна
Патологоанатомічне відділення
Патологоанатом
Стаж: 5 років
Скобенко Євгеній Олександрович
СкобенкоЄвгеній Олександрович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед першої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 12 років
Скобенко Олександр Євгенійович
СкобенкоОлександр Євгенійович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України
Стаж: 35 років
Скорик Алла Юріївна
СкорикАлла Юріївна
Відділення невідкладної терапії
Лікар з надання невідкладної допомоги вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 37 років
Скуратов Юрій Васильович
СкуратовЮрій Васильович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Слизюк Надія Павлівна
СлизюкНадія Павлівна
Відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії
Ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 40 років
Слизюк Юлія Станіславівна
СлизюкЮлія Станіславівна
Відділення лікувальної фізкультури
Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 15 років
Сличко Іван Йосипович
СличкоІван Йосипович
Хірургічне відділення №2
заслужений лікар України
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 22 роки
Смирнов Олександр Олегович
СмирновОлександр Олегович
Травмпункт
Завідувач відділення
Ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 16 років
Сміхун Катерина Василівна
СміхунКатерина Василівна
Інфарктне відділення
Кардіолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 6 років
Снєгірьова Вікторія Олександрівна
СнєгірьоваВікторія Олександрівна
Відділення променевої діагностики № 2
Завідувач відділення
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 25 років
Солдатенко Сергій Віталійович
СолдатенкоСергій Віталійович
Травматологічне відділення №2
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 30 років
Сорока Ігор Васильович
СорокаІгор Васильович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Стойка Іван Михайлович
СтойкаІван Михайлович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург, спеціаліст
Стаж: 7 років
Столярчук Сергій Михайлович
СтолярчукСергій Михайлович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 34 роки
Стус Андрій Іванович
СтусАндрій Іванович
Відділення політравми
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Сусак Михайло Ярославович
СусакМихайло Ярославович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог, спеціаліст
Стаж: 3 роки
Терлецький Володимир Миколайович
ТерлецькийВолодимир Миколайович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.м.н.
Стаж: 38 років
Тетеря Зінаїда Іллівна
ТетеряЗінаїда Іллівна
Токсикологічна лабораторія
Лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Тиха Марія Альбертівна
ТихаМарія Альбертівна
Відділення променевої діагностики № 2
Радіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
ТКАЛІЧ Григорій Михайлович
ТКАЛІЧГригорій Михайлович
Хірургічне відділення №1
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Толочко Тетяна Станіславівна
ТолочкоТетяна Станіславівна
Відділення інтенсивної тарапії невідкладних станів
Анестезіолог другої кваліфікаційної категорії
Стаж: 17 років
Трохименко Валентина  Олексіївна
ТрохименкоВалентина
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
Тупало Станіслав Володимирович
ТупалоСтаніслав Володимирович
Токсикологічне відділення
Токсиколог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 20 років
Тутов Юрій Анатолійович
ТутовЮрій Анатолійович
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Федун Сергій Володимирович
ФедунСергій Володимирович
Травматологічне відділення №2
Завідувач відділення
Травматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 19 років
Федчук Лариса Натанівна
ФедчукЛариса Натанівна
Інфарктне відділення
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 35 років
ХАРПОЛА Андрій Ярославович
ХАРПОЛААндрій Ярославович
Хірургічне відділення №1
Хірург к.мед.н., вищої кваліфікаційної категорії,
Стаж: 17 років
Хворостина Віктор Михайлович
ХворостинаВіктор Михайлович
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 33 роки
Ходзинський Олександр Валентинович
ХодзинськийОлександр Валентинович
Хірургічне відділення №2
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Циба Сергій Володимирович
ЦибаСергій Володимирович
Хірургічне відділення №3 (хірургії та політравми)
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 18 років
Чекулаєва  Таміла Петрівна
Чекулаєва Таміла
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 10 років
Челапко Олена Вікторовна
ЧелапкоОлена Вікторовна
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 24 роки
Черкашин Віталій Сергійович
ЧеркашинВіталій Сергійович
Відділення політравми
старший ординатор відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Черниш Євгеній Віталійович
ЧернишЄвгеній Віталійович
Нейрохірургічне відділення №3
Нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 14 років
Численко Ірина Володимирівна
ЧисленкоІрина Володимирівна
Відділення політравми
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 30 років
Чінікіна Світлана Олександрівна
ЧінікінаСвітлана Олександрівна
Клініко-діагностична лабораторія
Бактеріолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 47 років
ЧУРБАКОВ Олексій Федорович
ЧУРБАКОВОлексій Федорович
Хірургічне відділення №1
старший ординатор відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 31 рік
Шабельник Петро Володимирович
ШабельникПетро Володимирович
Відділення трансфузіології
Завідувач відділення
Трансфузіолог вищої кваліфікаційної категорії
Шахрай Володимир Ігорович
ШахрайВолодимир Ігорович
Нейрохірургічне відділення №3
лікар
Швидкий Олександр Олександрович
ШвидкийОлександр Олександрович
Травмпункт
Ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Шевчук Євген Олександрович
ШевчукЄвген Олександрович
Відділення лікувальної фізкультури
Фахівець з фізичної реабілітації
Стаж: 8 років
Шемчук Людмила Петрівна
ШемчукЛюдмила Петрівна
Клініко-діагностична лабораторія
Лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 45 років
ШЕПЕТЬКО Георгій Миколайович
ШЕПЕТЬКОГеоргій Миколайович
Хірургічне відділення №1
Хірург вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 39 років
ШЕПЕТЬКО Олексій Георгійович
ШЕПЕТЬКООлексій Георгійович
Хірургічне відділення №1
Хірург першої кваліфікаційної категорії, к.мед.н.
Стаж: 10 років
Шиманський Ігор Миколайович
ШиманськийІгор Миколайович
Відділення політравми
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 15 років
Щерба Галина Василівна
ЩербаГалина Василівна
Відділення променевої діагностики № 1
Рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії
Стаж: 23 роки
Щерінський Юрій Анатолійович
ЩерінськийЮрій Анатолійович
Травматологічне відділення №1
Ортопед-травматолог, спеціаліст
Стаж: 3 роки
Щиринський Юрій Анатолійович
ЩиринськийЮрій Анатолійович
Травмпункт
Ортопед-травматолог
Стаж: 2 роки
Щур Ігор Володимирович
ЩурІгор Володимирович
Хірургічне відділення №1
Завідувач відділення
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.наук
Стаж: 37 років
ЯКИМЧУК Сергій Петрович
ЯКИМЧУКСергій Петрович
Хірургічне відділення №1
Хірург першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 13 років
Яценко Наталя Василівна
ЯценкоНаталя Василівна
Клініко-діагностична лабораторія
Біолог першої кваліфікаційної категорії
Стаж: 8 років
Top